logotip-web_1

Naš tim

Eros sollicitudin convallis faucibus donec adipiscing pede per ligula. Luctus nec scelerisque quisque sit porta blandit eu.

"Timski rad počinje izgradnjom povjerenja. I jedini način da to učinimo je da prevaziđemo našu potrebu za neranjivosti."

About Our Team

If you want to lift yourself up, lift up someone else.

Enim laoreet aptent velit diam hendrerit potenti bibendum. Class lacus arcu maximus ad nostra parturient est. Nascetur ex eu proin elementum ullamcorper facilisi habitant. Aliquet donec maecenas suspendisse viverra velit purus massa. Ultrices porttitor gravida justo maecenas mollis malesuada. Lectus auctor nec elit bibendum dictum tellus.

Strategy and Planning

Integer orci proin interdum posuere porta dolor velit. Vulputate cubilia laoreet consectetuer natoque lectus.

#orbisproject

Naš tim

Goran Krišto
Goran Krišto CEO
goran@orbis-project.ba
Kosa Brkić
Kosa Brkić Rukovoditelj kontrolinga
kosa@orbis-project.ba
Damira Berbić
Damira Berbić Menadžer poslovne prodaje
damira@orbis-project.ba
Amela Jašarević
Amela Jašarević Voditelj teleprodaje
amela@orbis-project.ba
Dženan Prašović
Dženan Prašović Regionalni voditelj prodaje
dzenan@orbis-project.ba
Draženka Strepački
Draženka Strepački Voditelj razvoja i kontrole prodaje
drazenka@orbis-project.ba
Srđan Savić
Srđan Savić Regionalni voditelj prodaje
srdjan@orbis-project.ba
Amina Ahmetspahić
Amina Ahmetspahić Voditelj marketinga i poslovnih procesa
amina@orbis-project.ba
Irma Hošić
Irma Hošić Teleprodaja
irma@orbis-project.ba
Aleksandra Mitrović
Aleksandra Mitrović Administrator terenske prodaje
aleksandra@orbis-project.ba
Senira Demirović
Senira Demirović Teleprodaja
senira@orbis-project.ba
Vedrana Stančić
Vedrana Stančić Administrator terenske prodaje
vedrana@orbis-project.ba
Azra Pilavdžić
Azra Pilavdžić Teleprodaja
azra@orbis-project.ba

Our Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Social Media Expert

Cubilia sem diam pulvinar mus tortor vulputate bibendum tellus donec. Eu dictum velit phasellus at litora aptent ut dis curae sodales consequat.

Advertise Expert

Cubilia sem diam pulvinar mus tortor vulputate bibendum tellus donec. Eu dictum velit phasellus at litora aptent ut dis curae sodales consequat.

Graphics Designer

Cubilia sem diam pulvinar mus tortor vulputate bibendum tellus donec. Eu dictum velit phasellus at litora aptent ut dis curae sodales consequat.

Photographers

Cubilia sem diam pulvinar mus tortor vulputate bibendum tellus donec. Eu dictum velit phasellus at litora aptent ut dis curae sodales consequat.

Video Editors

Cubilia sem diam pulvinar mus tortor vulputate bibendum tellus donec. Eu dictum velit phasellus at litora aptent ut dis curae sodales consequat.

Content Writers

Cubilia sem diam pulvinar mus tortor vulputate bibendum tellus donec. Eu dictum velit phasellus at litora aptent ut dis curae sodales consequat.

Join our growing team today!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.